Właśnie trwa finałowy mecz mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn. Gra Francja z Litwą. W drużynie Litwy grają Litwini, co generalnie zaskoczeniem nie jest. Natomiast w reprezentacji Francji, hm...., raczej obywatele Francji, nie bardzo Francuzi. Wypatrzyłem u nich, na dziesięciu zawodników, którzy przewinęli się przez parkiet, jednego białego. Reszta to czarnoskórzy. Jak tu się nie śmiać, że najlepsze, co ma Francja, to Legia Cudzoziemska?