niedziela, 19 lutego 2012

Nie strzeleć do francuskich żołnierzy!

Ach, ta przysłowiowa francuska odwaga...

W Afganistanie zastrzelono i raniono kilku francuskich żołnierzy. Rząd francuski zagroził wycofaniem swojego kontyngentu, a póki co zawiesił wsparcie działań koalicji, dopóki nie zostanie żołnierzom zapewnione bezpieczeństwo.  To trochę tak, jakby policja ogłosiła, że nie będzie patrolować ulic bo tam mogą ich napaść bandziory...

Źródło - artykuł Wall Street Journal