Ach, ta przysłowiowa francuska odwaga...
W Afganistanie zastrzelono i raniono kilku francuskich żołnierzy. Rząd francuski zagroził wycofaniem swojego kontyngentu, a póki co zawiesił wsparcie działań koalicji, dopóki nie zostanie żołnierzom zapewnione bezpieczeństwo. To trochę tak, jakby policja ogłosiła, że nie będzie patrolować ulic bo tam mogą ich napaść bandziory...
Źródło - artykuł Wall Street Journal
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz