Francja: pozwał pracodawcę, bo ten wypłacał mu pieniądze za… nicnierobienie
Pracownik francuskich kolei od 12 lat nie robi nic i właśnie za to dostaje miesięcznie prawie pięć tysięcy euro. Po 12 latach ma dość i idzie do sądu. Żąda pół miliona euro odszkodowania za zmarnowane lata na zawodowej bezproduktywności.