czwartek, 20 sierpnia 2015

Takie rzeczy to tylko we Francji...

Francja: pozwał pracodawcę, bo ten wypłacał mu pieniądze za… nicnierobienie

Pracownik francuskich kolei od 12 lat nie robi nic i właśnie za to dostaje miesięcznie prawie pięć tysięcy euro. Po 12 latach ma dość i idzie do sądu. Żąda pół miliona euro odszkodowania za zmarnowane lata na zawodowej bezproduktywności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz