Złośliwości, uszczypliwości i kawały o Francji i Francuzach.
środa, 25 stycznia 2012
Francja odpada z ME w piłce ręcznej!
Żeby nie było, że cieszę się z czyjegoś nieszczęścia, to zaznaczam, że przeciez tak naprawdę raduje mnie nie tyle przegrana Francji i odpadnięcie faworyta jeszcze w eliminacjach, tylko wygrana Chorwacji! Lepiej? ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz