środa, 25 stycznia 2012

Francja odpada z ME w piłce ręcznej!

Żeby nie było, że cieszę się z czyjegoś nieszczęścia, to zaznaczam, że przeciez tak naprawdę raduje mnie nie tyle przegrana Francji i odpadnięcie faworyta jeszcze w eliminacjach, tylko wygrana Chorwacji! Lepiej?  ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz