środa, 23 maja 2012

Komu kibicuje nasz frankofilski naród?

No więc, w zbliżających się mistrzostwach najbardziej będziemy trzymali kciuki za Hiszpanię (24,3%), potem Niemcy (8,7%) i Włochy (87,6%). Zwycięstwa Francuzom życzyć będzie tylko... 3,8% Polaków. (za Newsweek Polska, 21/2012)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz