piątek, 25 stycznia 2013

Minister - ciocia dobra rada!

Francuska wiceminister zdrowia zaapelowała do bezdomnych, aby w czasie mrozów nie wychodzili z domów! Nawet nie jestem w stanie dodać do tego coś złośliwego!

Link




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz