niedziela, 3 listopada 2013

Znowu garść dowcipów...

... tym razem od Doroty :)

- Co oznacza skrót FPN?
- Francuskie Powstanie Narodowe.
- A od jakich słów on pochodzi?
- Sobota, Niedziela, Poniedziałek!
- Czemu od takich?
- Bo tyle trwało!
- Dlaczego?
- Bo we wtorek nad ranem przybyły dwa bataliony Wehrmachtu!


- Jak zatrzymać francuski czołg?
- Strzelić do faceta popychającego go z tyłu.


- Dlaczego Francuzi noszą wąsy?
- Ku pamięci swym matkom.


- Dlaczego Francuzi używają tak dużo wybielacza?
- Żeby w razie potrzeby lepiej było widać gdy się będą poddawać.


- Dlaczego francuskie niszczyciele mają szklane dno?
- By widzieć inne francuskie niszczyciele.


- Co jest najbardziej przydatną rzeczą we francuskiej armii?
- Lusterko wsteczne. Dzięki temu, oni też mogą zobaczyć wojnę.

I myśl dnia:

„Z tego co wiem, wojna zawsze oznacza porażkę"
J. Chirac


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz