Amerykańska gazeta HuffPost na swojej stronie facebookowej zrobiła przy pomocy czytelników ranking najbardziej przereklamowanych destynacji wakacyjnych. Po disneyowskich parkach rozrywki następny okazał się... Paryż! I ja tam nie raz byłem i moje spostrzeżenie jest następujące: ciągle najfajniejszy w stolicy Francji jest Disneyland!
link do artykułu
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz