środa, 18 grudnia 2013

Wygrywamy z Francją!

Wspaniała wiadomość sprzed chwili - polskie szczypiornistki pokonały w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Francuzki! Podwójna radość! Dzięki, dziewczyny!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz